הכירו אותנו

אודות
החברה

אנחנו חברת אניגמה

חברת אניגמה הוקמה בשנת 1995, על ידי שני יזמים מוכרים ומנוסים בתחום הפיתוח והשיווק של מוצרי פנאי, משחק ובילוי לכל הגילאים. תינוקות, ילדים ונוער.

עם רקע מקצועי רחב, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, אניגמה היא אחת החברות המובילות בענף למעלה מ-20 שנה. ופועלת בהצלחה בארץ ובחו”ל.

חברת אניגמה מתמקדת כיום בפיתוח, ייצור ושיווק של מגוון מוצרים איכותיים, פונקציונאליים המותאמים לכל צורך. הצוות המקצועי של החברה כולל מהנדסים ומעצבים מוכשרים, וכן את מיטב המוחות בתחום, העובדים באופן תמידי ומתמשך על פיתוח מוצרים חדשניים ואטרקטיביים.

אנו מאמינים ודוגלים בחדשנות, בפיתוח ובייצור אביזרים ופריטים איכותיים, ועם זאת תוך שמירה על המחירים הנוחים ביותר בשוק. באתר שלנו תמצאו מגוון ענק של מוצרים, לכל צורך, ותוכלו ליהנות ממבחר הפריטים והאביזרים שאנו מייצרים ומשווקים.

החברה עובדת עם מיטב הרשתות והחנויות המוכרות והמובילות בשוק, ביניהן, רשת חנויות הפיראט האדום, כפר השעשועים, רשת הפנינג, סטימצקי, עידן 2000, בבילון, בורגר ראנץ’, שילב, מוצצים, בייבי סטאר ועוד.

חזון

כמותג חלוצי של מוצרים מהפכניים אנו מתמקדים בצרכיהם של לקוחותינו תוך שאיפה להוביל באיכות, בפיתוח ובחדשנות בכל עת. הקו המנחה את העשייה היומיומית שלנו הוא מתן ערך מוצר חיוני וממשי לילדיכם המתפתחים בכל עת וכן לכם ההורים. תוך חתירה למצוינות, הבנת הצרכים של המשפחה המודרנית והגשמתם.

דמיון חשוב יותר מידע. ידע הוא מוגבל, דמיון – אינסופי.” אלברט איינשטיין 

המטרה

המטרות שלשמן נוסדה חברת אניגמה הן: ליזום, לפתח, ליצור, ללכוד את הדמיון ולהוציא אותו לפועל בהתאם לצרכים המשתנים, באמצעות פתרונות מודרניים שילוו אתכם ואת ילדיכם בכל שלבי התפתחותם. כחלק ממטרותינו, שמנו בראש מעינינו את נושא הנגשת המוצרים והקניית פתרונות קלים לתפעולם הן בשימוש והן בהובלה והאחסון. הפיתוחים המודרניים והחדשניים לצד שיפור היבטי הבטיחות מקנים חוויית משתמש אופטימאלית עבורכם ועבור ילדיכם. כחלק מערכי הליבה הצבנו מטרה עילאית לפתח, לייצר ולשווק את המוצרים האיכותיים והפונקציונאליים אשר יותאמו לכל צורך, ויאפשרו לכם ליהנות מלכידות משפחתית והנאה מרבית. אנו שואפים להביא לכם ולידיכם את המוצרים הטובים ביותר, מכל בחינה אפשרית שילוו אתכם בשגרת היום המשפחתית, כך שכל אחד ואחת יוכלו ליהנות ממגוון המוצרים שאנו מייצרים ומשווקים.

Call Now Button דילוג לתוכן